דלקת בדרכי השתן אנטיביוטיקה

דלקת בדרכי השתן אנטיביוטיקה

סובלים מכאבים וצריבה מטרידה בעת מתן השתן? אםגם אתם מוצאים את עצמכם רצים לשירותים 3 פעמים בשעה, לא מצליחים לשרוד ישיבה בעבודה בלי לצאת כל חצי שעה לשירותים, קמים באמצע הלילה לשירותים?יכול להיות שגם אתם סובלים מדלקת בדרכי השתן.

הדלקת שכיחה למדי, בעיקר בקרב נשים, כאשר רוב הנשים לוקות בדלקת בדרכי השתן לפחות פעם אחת […]

דלקת בדרכי השתן טיפול מיידי

דלקת בדרכי השתן טיפול מיידי

דלקת בדרכי השתן היא זיהום נפוץ במיוחד, בעיקר בקרב נשים, אשר נוצר על ידי חיידקים שתוקפים את מערכת השתן. על פי מחקרים שנעשו בנושא, נמצא כי החיידק השכיח ביותר שמהווה כגורם לדלקות שתן הוא חיידק ה"אי-קולי" או בשמו המלא אשריכיה קולי.

כ – 50-80 אחוזים מהנשים יסבלו מדלקת בדרכי השתן לפחות פעם אחת בחייהם.

כל […]

דלקת בדרכי השתן בגברים

דלקת בדרכי השתן בגברים

דלקת בדרכי השתן היא תופעה נפוצה אך מטרידה מאוד. שכיחות המחלה לא מעידה על כך שמדובר בדלקת קלה – מדובר בדלקת שגורמת לפגיעה באורח החיים, שיבוש השגרה היום-יומית ותסכול רב.

הדלקת אינה עוברת לבד בדרך כלל, ויש צורך בטיפול בתרופות כימיות או טבעיות על מנת להעלים את הדלקת ולהקל על הסימפטומים. אנחנו רגילים לחשוב שדלקת […]

דלקת בדרכי השתן טיפול

דלקת בדרכי השתן טיפול

כשמדובר בדלקת בדרכי השתן, אין ספק באחת התופעות המטרידות ביותר הקיימות.

דלקת בדרכי השתן מהווה סיבה לדאגה מפני הסיבוכים האפשריים שלא, אך גם ללא הסיבוכים היא מביאה איתה שלל תופעות שפוגעות ביכולת שלנו לחיות את חיינו בשלום :

דחיפות לא הגיונית לרוץ לשירותים אחרי שתי לגימות מכוס מים באמצע פגישה חשובה וויתור על טיולים רק […]

טיפול בדלקת בדרכי השתן ללא אנטיביוטיקה

טיפול בדלקת בדרכי השתן ללא אנטיביוטיקה

בעשור האחרון, אפשר לראות יותר ויותר אנשים שלוקחים אנטיביוטיקה מספר פעמים בשנה, ואי אפשר לתהות – האם את חלק מהבעיות אפשר היה לפתור בעזרת הטבע?

בטבע יש כוח, יש סגולות עוצמתיות, ובני האדם השתמשו בצמחים השונים בטבע ובחומרים הנמצאים בו במשך שנים רבות על מנת לטפל בבעיות הרפואיות שלהם.

אז נכון, לא בכל מחלה אפשר […]